Sprzedaż części - Skoczów

            Nasz magazyn części posiada bezpośredni dostęp do głównego magazynu Renault Trucks, co pozwala na dostarczenie części do 24h od złożonego zamówienia, a co za tym idzie do usunięcia usterki w optymalnie krótkim czasie. Na co dzień w naszej ofercie znajduje się około 10 tysięcy pozycji katalogowych, a nowoczesny system informacyjny pozwala na sprawdzenie czy dana część znajduje się w magazynie centralnym.

Współpracujemy z szeregiem firm zajmujących się branżą motoryzacyjną, sprzedażą części i podzespołów do pojazdów i naczep wszelkiego typu. W razie konieczności do dyspozycji magazynu czekają dwa samochody dostawcze mogące dostarczyć niezbędne części, jak również istnieje możliwość wysyłki poprzez firmę kurierską. Magazyn przyjmuje zamówienia telefonicznie oraz przez pocztę elektroniczną.


Godziny pracy:
8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
8:00 - 13:00 (Sobota)


tel. +48 33 854 86 61
fax: +48 33 854 86 63
e-mail: magazyn@retos.pl


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ciągle dążymy do wzbogacenia naszej oferty. Proponujemy atrakcyjny system rabatów dla stałych klientów oraz wspólne akcje z Renault Trucks na sprzedaż wybranych grup części po cenach promocyjnych. W ramach programu „Korzystna zmiana” oferujemy oryginalne części Renault po regeneracji objęte gwarancją w bardzo korzystnych cenach.