Serwis

          Autoryzowany Warsztat Renault Trucks w Pietrzykowicach (okolice Wrocławia) pragnie przedstawić Państwu ofertę współpracy w dziedzinie napraw i obsługi taboru samochodowego. Oferta ta obejmuje naprawy warsztatowe, pomoc w trudnych sytuacjach drogowych, możliwość nabycia części i podzespołów pojazdów, a także serwis ogumienia i TOLL COLLECT. Oferta naszej firmy nie obejmuje tylko RENAULT, ale jest skierowana również do posiadaczy innych marek. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm transportowych pragniemy objąć swoimi usługami kompleksowo klienta w taki sposób, aby wjeżdżając na teren naszej firmy mógł usunąć wszystkie usterki techniczne pojazdu lub zestawu pojazdów od A do Z.

Naprawy realizujemy na 4 nowoczesnych, przelotowych stanowiskach wyposażonych w szereg nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń diagnostycznych i naprawczych. Do dyspozycji klientów posiadamy wysoko wyspecjalizowanych mechaników, oraz elektromechaników. Nasz samochód serwisowy, działający w ramach platformy 24/7 umożliwia niesienie pomocy technicznej pojazdom naszych klientów w trudnych sytuacjach drogowych. Dążymy do maksymalnego skrócenia czasu naprawy, czyli do minimalizacji niedogodności i kosztów przestoju przewoźnika. Nasi klienci oczekujący na naprawę lub obsługę serwisową swojego pojazdu mają do swojej dyspozycji komfortową i klimatyzowaną poczekalnię.

100% SPOKOJU

KONTRAKTY SERWISOWE START&DRIVE

WYBIERZ OPŁACALNOŚĆ I PEWNOŚĆ

JEDŹ, MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ 
Kontrakty START&DRIVE proponują prawdziwe rozwiązanie serwisowe i obsługowe. Pojazd jest objęty usługą serwisową, a Renault Trucks Start&Drive zapewnia maksymalną dyspozycyjność twojego pojazdu.

KORZYŚCI START&DRIVE:

UPROSZCZONA OBSŁUGA FINANSOWA

  • Planowanie i długoterminowa kontrola budżetu
  • Stałe miesięczne zobowiązania bez rewaloryzacji

JEDEN ZHARMONIZOWANY PLAN OBSŁUGOWY

  • Przewidywanie i dopasowanie do rzeczywistych wymagań pojazdów
  • Zaplanowane odpowiednio wcześnie wizyty

GWARANCJA KOMPETENCJI SIECI RENAULT TRUCKS

  • Proste działanie dzięki dużej dostępności sieci
  • 1150 punktów serwisowych

Holowanie

Posiadamy samochód holowniczy wyposażony w dźwig hydrauliczny o udźwigu 5 ton i hydrauliczną wciągarkę. Jest on przystosowany do holowania zespołu pojazdów na krótkich odcinkach oraz posiada możliwość przewozu ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych o rozstawie osi do 4 m.

DLA CIĄGŁEJ MOBILNOŚCI

RENAULT TRUCKS 24/7 > (0) 61 83 19 877

 

Bez względu na to gdzie jesteś oraz która jest godzina, możesz szybko wezwać pomoc wykonując jeden telefon w swoim ojczystym języku.

Operator utworzy folder pomocy, aktualizowany na bieżąco, z możliwością wglądu przez Internet. Holenderska sieć Renault Trucks twardo obiecuje, że pomoc zawsze dotrze w ciągu 2 godzin. Nawet w środku nocy!.”