RENAULT TRUCKS ZAPREZENTUJE TECHNOLOGIĘ EURO VI NA IAA SHOW


  Pozostałe aktualności


 

20 i 27 września odbędzie się IAA Show na którym Renault Trucks zaprezentuje swoją technologię Euro VI. Tematyka stoiska Renault Trucks (n°A21, hala 17) będzie poświęcona przede wszystkim kampanii All For Fuel Eco promującej rozwiązania z zakresu oszczędności paliwa, a także transportowi miejskiemu z naciskiem na rozwiązania alternatywne dla Diesla.

 

Renault Trucks, pionier w dziedzinie oszczędności paliwa zaprezentuje rozwiązania, które pomogą przewoźnikom zredukować koszty operacyjne. Pod hasłem All For Fuel Eco kryje się szeroka oferta narzędzi, w tym pojazdy takie jak najnowsza wersja Premium Optifuel, Premium Lander Podwozie z zamontowanym systemem OptiTrack, oraz Master Euro V ze zniżonym poziomem zużycia paliwa. Nie zabraknie również pojazdów wykorzystujących alternatywne źródła energii, takich jak Maxity Electric, Premium Distribution zasilanego CNG oraz Premium Distribution Hybrys Tech. Co więcej, na stoisku producenta pojawi się eksperymentalny model Midlum Electric, które jest obecnie poddawane testom w Paryżu. Uczestnicy targów będą mogli skorzystać z symulatora „Fuel Eco” dzięki któremu zapoznają się z korzyściami związanymi z redukcją zużycia paliwa. Celem gry jest dostarczenie towaru wirtualną ciężarówką w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszym spalaniu.

 

Renault Trucks zaprezentuje także nowy, trójwymiarowy projekt ekonomicznego pojazdu dalekobieżnego. Pasjonaci ciężarówek będą mogli dołączyć do klubu Renault Trucks Truck Driver Club a fani Truck Racing zobaczą z bliska Renault Premium, którą na co dzień ścigają się kierowcy z drużyny MKR Technology. Krótko mówiąc, na stoisku Renault Trucks każdy znajdzie coś dla siebie!


Dodano: 4 wrzesień 2012