Szósta edycja Optifuel Challenge 2014 - Pietrzykowice


  Pozostałe aktualności
        W dniach 21-23 maja 2014 r. odbyła się w naszym oddziale w Pietrzykowicach szósta edycja konkursu Optifuel Challenge 2014. Zmagania konkursowe były prowadzone na dwóch ciągnikach nowej gamy Renault Trucks T Range 460 sprzęgniętych z w pełni obciążonymi naczepami marki Wielton. Zwycięzcą konkursu został kierowca, który osiągnie najniższe spalanie, utrzymując najwyższą średnią prędkość przejazdu, oczywiście przestrzegając przy tym przepisów ruchu drogowego. Optifuel Challenge 2014 był doskonałą okazją dla kierowców do zapoznania się z całkowicie nowymi pojazdami gamy dalekobieżnej Renault Trucks, spełniających restrykcyjną normę emisji spalin Euro 6. Ponadto kierowcy mogli dowiedzieć się więcej o najskuteczniejszych technikach jazdy ekonomicznej oraz poprawić swoje umiejętności. Tegoroczna edycja nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania partnerów Renault Trucks, którzy towarzyszą nam w całym cyklu spotkań tegorocznej edycji konkursu: Wielton, Michelin Polska, Total Polska, Voith oraz Renault Trucks Financial Services, które, jak co roku ufundowały bardzo cenne nagrody.

Na zakończenie naszej lokalnej edycji Optifuel Challenge 2014, w ostatnim dniu konkursu podczas wieczornej kolacji z właścicielami firm, odbyło się podsumowanie 3-dniowych zmagań kierowców i wręczenie nagród.

Najlepsze wyniki uzyskali:

    1. Zenon Korsak- Kortrans

    2. Zbigniew Korsak – Kortrans

    3. Włodzimierz Balcerek – U.T.W Balcerek


Zwycięski kierowca otrzymał rejestrator trasy firmy Garmin DVR Dash Cam z GPS-em, natomiast firma Kortrans voucher na usługi serwisowe w serwisie Retos Pietrzykowice o wartości 2000 zł oraz szkolenie dla jednego kierowcy z jazdy ekonomicznej na jego firmowym pojeździe. Zwycięzcą serdecznie gratulujemy !
Dodano: 27 maj 2014