Wielka Przeprowadzka


  Pozostałe aktualności
Mijają już 3 lata jak ostatnie Renault Magnum opuściło bramy fabryki w Bourg-en-Bresse, a legenda tego kultowego pojazdu nie słabnie. Magnum ma w dalszym ciągu duże grono swoich zwolenników, którzy „z ciężkim sercem” rozważają przeprowadzkę do innego pojazdu. To właśnie z myślą o nich Renault Trucks w Polsce przygotowało najnowszą limitowaną ofertę pojazdów z silnikiem 13 litrowym. Wielka przeprowadzka z Renault Magnum do Gamy T trwa w najlepsze.

Nowa oferta Renault Trucks skierowana jest do tych, którzy cenią 13 litrowe silniki za ich elastyczność, niskie spalanie oraz wyjątkową moc. Stąd też podstawowy model w specjalnej ofercie to T440 z kabiną Sleeper Cab. Pojazd ten, to doskonale wyważony balans pomiędzy masą własną, komfortem a niskim spalaniem. Dla tych, którzy nie uznają żadnych kompromisów w ofercie „Wielka przeprowadzka” oferowany też jest T480 z kabiną High Sleeper Cab. Płaska podłoga, obszerne schowki, czy wysokość wnętrza, to wszystko przypomina legendę europejskich dróg Renault Magnum. Przypomina, niemniej jednak to zupełnie inny, nowy model ciężarówki. Renault Trucks T jako pierwszy ciągnik siodłowy na rynku oferuje kabinę o przekroju trapezu. Z przodu 2,3 m szerokości dla mniejszego oporu powietrza, z tyłu 2,5 metra dla większego komfortu kierowcy. Także szyba czołowa, w odróżnieniu do Magnum, jest odchylona od pionu o 12o, co podnosi doskonałość aerodynamiczną pojazdu, a przez to obniża spalanie.Przygotowana w ramach „Wielkiej przeprowadzki” oferta to nie jedynie doskonała ciężarówka, ale także towarzyszący jej pakiet wyposażenia i usług dodatkowych. Po pierwsze mówimy o wyposażeniu pojazdu, które ma z jednej strony obniżyć koszty eksplantacji (Optiroll, tempomat elastyczny, pakiet deflektorów), a z drugiej zadbać o komfort kierowcy (radio z bluetooth i MP3, skórzana kierownica czy komfortowy fotel). Po drugie oferta kontraktów Start&Drive Reference lub Excellence w preferencyjnych cenach. No i po trzecie, pięćdziesiąt pojazdów z oferty objętych jest, bez żadnych dodatkowych opłat, gwarancją Secure Standard na układ napędowy, rozszerzoną na 3-ci rok eksploatacji pojazdu.

Więcej informacji u przedstawicieli Renault Trucks i na stronie www.renault-trucks.plWięcej informacji pod adresem: link

Dodano: 3 luty 2016