T High Renault Sport Racing Limited Edition


  Pozostałe aktualności


Renault Trucks i Renault Sport Racing połączyły swoje doświadczenia, aby stworzyć pojazd ciężarowy o niespotykanym dotąd wzornictwie. Ta limitowana seria to optymalne połączenie efektownej technologii oraz innowacji.


Wyjątkowy wygląd
Nadwozie T High Renault Sport Racing jest lakierowane n żółty kolor Sirius, który jest charakterystyczny dla marki Renault Sport Racing oraz jej bolidu Formuły 1. Na drogach już z daleka wyróżnia się swoim sportowym stylem!

Najwyższy komfort
T High to flagowy pojazd marki, wyposażony w płaską podłogę oraz wyjątkowo praktycznie zorganizowaną przestrzeń w kabinie kierowcy. Jakość wykończenia widać nawet w najmniejszych detalach tej limitowanej serii — skórzana tapicerka z przeszyciami, trójwarstwowy lakier, staranne i estetyczne wykończenie wnętrza.

Silnik o pojemności 13 litrów
T High Renault Sport Racing jest wyposażony w 13-litrowy silnik (DTI 13) o mocy 520 KM oraz w zautomatyzowaną skrzynię Optidriver, najwyższy standard w branży pojazdów ciężarowych. Pojazd ten zapewnia kierowcy czystą przyjemność z prowadzenia oraz wysokie osiągi!

Więcej informacji na: https://www.renault-trucks.pl

Dodano: 10 wrzesień 2018