RENAULT TRUCKS D WIDE 320 OGŁOSZNY NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNYM POJAZDEM CIĘŻAROWYM ROKU 2021


  Pozostałe aktualności
Renault Trucks zostało wyróżnione przez włoski magazyn Vado e Torno, który co roku przyznaje nagrodę w kategorii wszechstronności producentom samochodów ciężarowych i pojazdów użytkowych


Włoski magazyn Vado e Torno co roku przyznaje nagrodę w trzech kategoriach : pojazdy dalekobieżne, dystrybucyjne i komunalne. Model Renault D Wide 320 został wybrany „najbardziej wszechstronnym pojazdem roku 2021” w kategorii Pojazdy Dystrybucyjne.


„Osiągi zautomatyzowanej skrzyni biegów Optidriver w połączeniu z wydajnością pakietu Fuel Eco - z funkcją wolnego koła Optiroll - zapewniają niskie zużycie paliwa, a tym samym bardzo niski poziom emisji zanieczyszczeń. Renault Trucks D Wide 320 jest jednym z najbardziej wydajnych pojazdów spełniających wymagania transportu regionalnego i dążenia do rentowności wśród przewoźników. "


„Najnowszy model Renault D Wide, postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko w zakresie komfortu kierowcy”, podsumowało jury, które pochwaliło również ulepszenia wprowadzone przez producenta w tym modelu w zakresie komfortu jazdy, widoczności i bezpieczeństwa.


Dodano: 27 listopad 2020